نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی ایران با هدف معرفی ظرفیت‌های داخلی و خارجی این صنعت، در نمایشگاه بین‌المللی تبریز از ۲۱ تا ۲۴ مهر برگزار می‌شود.
به گزارش صنعت تبریز به نقل از روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی تبریز، این نمایشگاه با مشارکت بیش از ۲۴۵ واحد از استان‌های آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، تهران، خراسان رضوی، اصفهان، البرز، مازندران، یزد، گلستان، اردبیل و قم از ۲۱ تا ۲۴ مهرماه جاری پذیرای بازدیدکنندگان است.

در این نمایشگاه بین‌المللی، سازمان منطقه آزاد ارس غرفه مستقل دارد و چندین تولید کننده خارجی از کشورهای ترکیه، آلمان، اسپانیا، برزیل، چین، کره‌جنوبی، تایوان، بلاروس و ژاپن دارای غرفه هستند.

انواع خودروهای سواری و سنگین، دستگاه‌های تعمیرگاهی، روغن موتور، فیلتر، انواع قطعات یدکی خودرو، کمپرسور، باتری، پیستون، سیستم‌های الکتریکی و ایمنی خودرو، لیفتراک، تایر، ماشین‌آلات راهسازی و ساختمانی در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان عرضه می‌شود.

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی ایران از ساعت ۱۵ تا ۲۰٫۳۰ دقیقه برای بازدید متخصصان و علاقه‌مندان دایر است.

نمایشگاه بین‌المللی تبریز با برخورداری از شش سالن سرپوشیده با نام‌های استاد شهریار، پروین اعتصامی، امیرکبیر، آذربایجان، سهند و ستارخان سالانه میزبان حدود ۵۰ نمایشگاه داخلی و بین‌المللی در ۳۰ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی است.