کشتارگاه

مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز از فروش گوشت گرم گوساله نر با قیمت ۴۸۵ هزار تومان به ارگان ها، کارخانجات و شهروندان خبر داد.

کریم قدرتی در گفتگو با خبرنگار شهریار اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان، کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز آماده عقد قرارداد با تمامی ارگان‌های دولتی و کارخانجات جهت فروش دسته جمعی گوشت گرم گوساله نر مخلوط در قالب بسته بندی های سفارشی است.

وی با بیان اینکه قیمت هر کیلو گوشت گرم گوساله نر مخلوط ۴۸۵ هزار تومان به فروش می‌رسد، گفت: مجتمع های آپارتمانی و شهروندان نیز در قالب خرید دسته جمعی می‌توانند سفارشات خود را از طریق هماهنگی با مدیر فروشگاه داخل سازمان کشتارگاه تبریز ثبت کرده و از خدمات توزیع رایگان این سازمان بهره مند شده و گوشت را در درب منازل خود تحویل بگیرند.

مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز با بیان اینکه این محصولات، گوشت های شناسنامه دار کشتار روز هستند، تصریح کرد: این گوشت های گرم مربوط به دام های داخلی بوده و متناسب با سفارش مشتریان در بسته بندی های ۲، ۳ و ۴ کیلویی ارائه می شود.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با مدیر فروشگاه داخل سازمان کشتارگاه صنعتی تبریز یاشار رضوانیه با شماره ۰۹۱۴۱۰۴۵۳۹۲ تماس حاصل کنند.