شهردار منطقه ۳ خبر داد:

۹ بسته پیشنهادی سرمایه گذاری شهرداری منطقه ۳ برای سرمایه گذاران بخش خصوصی

شهردار منطقه ۳ تبریز از آماده سازی ۹ بسته پیشنهادی سرمایه گذاری این منطقه جهت استفاده از سرمایه بخش خصوصی در سال جدید خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۳ تبریز ؛ علی قاسمی با اعلام این خبر گفت: شهرداری منطقه ۳ تبریز با ۹ بسته پیشنهادی سرمایه گذاری مختلف اقتصادی، فرهنگی، رفاهی و تفریحی که در سال جدید ارائه کرده ، آماده میزبانی ازسرمایه‌گذاران و علاقمندان در حوزه سرمایه‌گذاری در این منطقه است.


وی در بازدید از پروژه های مشارکتی این منطقه با اعلام اینکه این منطقه سرشار از فرصت های متنوع برای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف است ، افزود: اهمیت و جایگاه بخش خصوصی در سرمایه گذاری های شهری بسیار مهم و پررنگ است و شهرداری منطقه ۳ نیز با اشراف بر این موضوع نسبت به فراهم آوردن شرایط ایده آل به منظور افزایش مشارکت های بخش خصوصی برنامه ریزی کرده است.
وی ایجاد چهارچوب های مشخص و تشویقی برای سرمایه گذاران را مهم ارزیابی کرد و افزود: شهرداری منطقه ۳ با محور قراردادن این مهم نسبت به اجرای طرح ها و پروژه های سرمایه گذاری اقدام می نماید.
قاسمی گفت: جلب نظر سرمایه گذاران  به مشارکت در پروژه های مسکونی ، خدماتی و فرهنگی در اولویت این منطقه قرار دارد و سعی کردیم بسته های سرمایه گذاری در این منطقه معطوف به حوزه های خدماتی ، فرهنگی و رفاهی باشد.
شهردار منطقه ۳ ، احداث جایگاه سوخت چند منظوره آخر مارالان ، پروژه ۴۰ هکتاری یادگار خوبان ( قطعات تفکیکی باغ و ویلا ) ، مجتمع تجاری خدماتی بازار روز با کاربری تجاری وخدماتی به متراژ  ۵۲۹۹ متر مربع ،  لونا پارک مجموعه فرهنگی تاریخی پارک باغشمال ، لونا پارک یادگار امام ( ره ) ، لونا پارک کوثر ، لونا پارک منظریه  ، رستوران و کافی شاپ باغ امامی وهمچنین پروژه مسکن ۱۰۰ واحدی در آخر طالقانی را از مهمترین بسته های پیشنهادی شهرداری منطقه ۳ برای سرمایه گذاری عنوان کرد و گفت: مجموعه خدوم شهرداری منطقه ۳ همیشه و تمام وقت با گشاده رویی آماده همکاری و پذیرای سرمایه گذاران عزیز می باشد.