مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی از مرگ ۲ شهروند تبریزی در گذرگاههای شهری و جاده ای تبریز خبر داد.

حبیب حسینقلی زاده در تشریح این خبر با اشاره به برخورد یک دستگاه خودروی سواری ماکسیما با تیر چراغ برق در کیلومتر ۲۰ جاده تبریز-صوفیان مقابل چله خانه، گفت: این حادثه تکنسینهای پایگاه صوفیان را به محل حادثه کشاند.
حسینقلی زاده گفت: متاسفانه تکنسینهای اعزامی مرگ راننده ۵۸ ساله ماکسیما را در محل تائید کردند.
وی همچنین با اشاره به برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با عابر پیاده گفت: با گزارش این سانحه رانندگی، تکنسینهای پایگاه خسروشاه به محل اعزام شدند.
وی یادآور شد: این سانحه رانندگی نیز در ساعت ۲۳ شب گذشته و در مسیر تبریز _ آذرشهر نرسیده به محدوده پالایشگاه اتفاق افتاده بود.
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: متاسفانه وقوع این تصادف رانندگی نیز مرگ یک زن ۵۰ ساله را که قصد گذر از عرض خیابان را داشت، در پی داشت.
سرهنگ جواد ناموران رئیس پلیس راه آذربایجانشرقی در تشریح علت تصادف رانندگی مسیر کیلومتر ۲۰ جاده تبریز-صوفیان گفت: ناتوانی راننده ماکسیما در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه را علت این سانحه رانندگی گزارش شده است.
سرهنگ میرزاخانی رئیس پلیس راهورشهرستان تبریز نیز در خصوص علت برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با عابر پیاده در مسیر تبریز _ آذرشهر نرسیده به محدوده پالایشگاه گفت: ناتوانی راننده پراید در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه علت این سانحه رانندگی تشخیص داده شده است.