#خبر_خوب

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در سفر یک روزه دکتر حجت‌الله عبدالملکی به ارس، واحد تولیدی ارمغان زیبای آراز صبح یکشنبه با حضور نماینده ویژه رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس و فرماندار جلفا به بهره‌برداری رسید.

شرکت ارمغان زیبای آراز، تولیدکننده لوازم آرایشی و بهداشتی با سرمایه‌گذاری ۵۲۰ میلیارد ریالی بوده که با بهره‌برداری از آن برای ۳۰ نفر اشتغال‌زایی می‌شود.

سرمایه‌گذار این طرح در آیین افتتاح مجموعه با بیان اینکه بیش از مبلغ طرح اولیه جهت تکمیل مجموعه هزینه کرده است، تصریح کرد: طرح توسعه‌ای این واحد تولیدی در زمینی به مساحت ۴ هزار متر مربع در برنامه‌های این واحد قرار دارد و ما در مساحت کوچک‌تر تولید را شروع و متوقف نشده‌ایم.

او افزود: برخی محصولات این مجموعه در حوزه لوازم و آرایشی برای اولین‌بار در کشور تولید می‌شود و ضمن تامین نیاز داخلی، به سایر کشورها صادر خواهد شد.‌

گفتنی است ظرفیت سالانه این مجموعه تولید یک میلیون عدد لاک ژل، ۶۰۰ هزار عدد پلی ژل، ۳۰۰ هزار عدد پرایمر، ۲۰۰ هزار عدد تاپ کات و ۲۰۰ هزار بیس کات است.
@Araspress