با حضوررئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش

جلسه هماهنگی تدوین دانشنامه دفاع مقدس آذربایجان شرقی   با حضور  فرماندهان ارتشی آذربایجان شرقی در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان در تبریز با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی برگزار شد.

به گزارش صنعت تبریز ، حجت الاسلام آل هاشم ، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش  در جلسه هماهنگی تدوین دانشنامه دفاع مقدس آذربایجان شرقی  که با حضور  فرماندهان ارتشی آذربایجان شرقی در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان در تبریز همراه بود با تاکید بر اهمیت دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس موضوع مهمی است که همه گروه ها و سلایق سیاسی در کشور بر آن معتقد بوده و بر اعتلای آن تاکید دارند.
وی ادامه داد: تدوین دانشنامه دفاع مقدس یکی از راه های حفظ گنجینه دفاع مقدس است که در سطح کشوری و استانی دارای اهمیت است و باید به صورت ویژه به آن پرداخت شود.
آل هاشم خاطر نشان کرد: دفاع از گنجینه دفاع مقدس وظیفه ای مهم است و باید به عنوان یک رسالت ملی انقلابی و دینی به آن توجه شود.

photo_2016-03-03_09-29-12
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش رفع مظلومیت از شهدا و توجه به وصیتنامه های شهدا را مورد تاکید قرار داد و افزود:دور کردن از شائبه تحریف در خاطرات فرماندهان دفاع مقدس نیز باید به صورت جدی مورد توجه باشد.
وی در ادامه سخنان خود با یادآوری ضرورت چاپ کتب مربوط به شهدا اظهار داشت : بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در این راستا و زنده نگه داشتن خاطرات دفاع مقدس نقشی مهم و بی بدیل دارد.
وی عنوان کرد: هر یک از ارگانهای نظامی در زمینه تدوین دانشنامه دفاع مقدس نقش ایفا کند