حمله شعاری دلواپسان به معاون روحانی

در میان صحبت‌های نوبخت ، معاون رییس جمهور در محل یادمان شهدای هویزه، عده‌ای شروع به شعار دادن کردند و در نهایت سخنرانی معاون رییس جمهور نیمه‌تمام ماند.

به گزارش صنعتیمیز به نقل از ایسنا ، محمدباقر نوبخت، امروز (۷ فروردین ماه) با حضور در یادمان شهدای هویزه، با تقدیر از جایگاه رفیع شهدا اظهار کرد: این یادمان یادآور حماسه بزرگی است که از سوی ملت ایران شکل گرفته است؛ بار امانت شهدا در دوران دفاع مقدس دست به دست و نسل به نسل از قیام عاشورا وجود داشت تا امروز در اختیار ما قرار گیرد.

وی افزود: امروز لازم است همه ما بدانیم که مسئولان کدام قوه مجریه هستیم، در کدام دولت خدمت می‌کنیم و در زیر پرچم کدام نظام این امانت را بر عهده گرفته‌ایم.

معاون رییس جمهور با تاکید بر لزوم دفاع از آرمان‌های شهدا تصریح کرد: به نمایندگی از دولت آمده‌ایم تا بار دیگر با شهدا هم‌پیمان شویم و بدانیم رفاه و امنیتی که در سراسر ایران وجود دارد، حاصل چه جان‌فشانی‌هایی است.

نوبخت ادامه داد: ۳۴ سال پیش در این محل جان‌فشانی‌های بسیاری اتفاق افتاده است. در دوم فروردین ماه مردم با عملیات فتح‌المبین نوروز خود را آغاز کردند و پس از آن در اردیبهشت ماه عملیات بزرگ بیت‌المقدس شکل گرفت که منجر به فتح خرمشهر در سوم خرداد شد و در تیرماه نیز عملیات بزرگ رمضان شروع شد و شاهد ایثار و فداکاری‌های بسیاری از شهدا در این عملیات بودیم.

سخنگوی دولت عنوان کرد: در این مدت آن‌چه ثابت مانده است پیام شهدا و راه مقدس و خونین اباعبدالله است و آن‌چه تغییر می‌کند چگونگی و اقتضای پاسداری از نظام است. در دوران دفاع مقدس به عنوان بسیجی در این منطقه برای دفاع از اسلام، انقلاب و نظام برخاستیم و امروز در لباس خدمتگزاری دولت از آرمان‌ها دفاع می‌کنیم.

نوبخت گفت: در کنار مزار شهدا اعلام می‌کنم که تمام دولتمردان، خود را سرباز نظام می‌دانند و به مقام معظم رهبری اعتقاد دارند و با دل و جان برای خدمت به مردم حاضرند. دیروز پنجه در پنجه دشمن داشتیم و امروز یک بسیجی دیگر در برابر شش قدرت جهان می‌نشیند تا از حق و حقوق ملت دفاع کند. امروز در این عرصه همه هم‌پیمان هستیم تا با لبخند رضایت بر لبان رهبر معظم انقلاب، احساس آرامش کنیم.

وی با اشاره به رفع تحریم‌ها گفت: روزهای سختی بر ما می‌گذرد و همچنان مشکلاتی از آثار مجموعه تحریم‌ها باقی مانده است. پاره کردن زنجیره‌های تحریم همانند احساسی است که در پیشروی در عملیات در دوران دوران دفاع مقدس وجود داشت.
نوبخت
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خطاب به کسانی که در میان صحبت‌های وی شعار می‌دادند گفت: فکر نمی‌کنم این بیانات در همسویی با شعار همدلی و همزبانی دولت و ملت باشد. این شعارها خوب است ولی هر چه خشم و فریاد هم داریم باید همدل باشیم و این شعارها را به سوی دشمن بزرگ متوجه کنیم. این اختلاف همان چیزی است که دشمن ما انتظار آن را دارد. همه با هم باید علیه دشمن شعار دهیم. درود بر شما.

در میان صحبت‌های نوبخت در محل یادمان شهدای هویزه، عده‌ای شروع به شعار دادن کردند و در نهایت سخنرانی معاون رییس جمهور نیمه‌تمام ماند.