در ادامه درگیری نظامی بین نیروهای جمهوری آذربایجان و ارمنستان باز هم گلوله های خمپاره این دوکشور به روستاهای آذربایجان شرقی اصابت کرد.
به گزارش صنعتیمیز ، در این حادثه خوشبختانه به کسی آسیب نرسید اما به یک واحد مسکونی خسارت وارد شد.
این دومین بار است که گلوله های خمپاره نیروهای درگیر در منطقه خداآفرین آذربایجان شرقی فرود می آید.
روز گذشته نیز  اصابت یکی از گلوله های درگیری نظامی نیروهای ارمنستان و جمهوری آذربایجان بر سر منطقه مورد مناقشه قره باغ موجب قطع برق سه روستای خداافرین شد.
در جریان این درگیریها سه گلوله به خاک ایران در این شهرستان اصابت کرد که برخورد یکی از آنها با پست برق فشار قوی باعث قطعی برق سه روستای مرزی شد که با تلاش نیروهای امداد برق بعد از یک و نیم ساعت وصل شد.
روز گذشته معاون سیاسی وامنیتی استان آذربایجان شرقی از اخطار رسمی ایران به طرفهای درگیر درمناقشه قره باغ خبرداده بود اما این حادثه تکرار شد.
سعید شبستری دیروز به اصابت سه گلوله انفجاری به نزدیکی یکی از روستاهای شهرستان خداآفرین در آذربایجان شرقی اشاره کرد و افزود: در پی این اتفاق ، از سوی مرزبانی استان ملاقات مرزی با طرفین درخواست شد و در این ملاقات، دو طرف درگیر بعد از تذکر جدی و اخطار رسمی مرزبانی جمهوری اسلامی، متعهد شدند که چنین اتفاقی تکرار نشود .
وی با بیان این که توصیه ما به طرفین آرامش و خویشتن‌داری است، افزود: در حال حاضر امنیت کامل در مرزهای استان برقرار است و نیروهای مسلح و مرزبانی آماده پاسخ‌گویی قاطع به هر گونه تعرضی به خاک کشورمان هستند.
شبستری خاطرنشان کرد: تدابیر لازم در شورای تامین استان و شهرستان‌های مرزی اندیشیده شده است و هیچ گونه مشکل خاصی در منطقه نداریم.
شهرستان مرزی خدا آفرین با حدود ۴۰ هزار نفر جمعیت در ۲۱۰ کیلومتری شمال شرق تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.