سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: رسیدن به مراتب بالاتر با همدلی و همکاری امکان‌پذیر است و برای توسعه اقتصاد و صنعت استان باید از بخش خصوصی حمایت شود.
به گزارش صنعت تبریز به نقل از فارس، احمد محمدزاده بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید از اداره کل گمرک سهلان، با بیان اینکه مشاهده توانمندی‌های موجود در گمرک باعث خوشحالی و سربلندی است، اظهار داشت: همه ما در این استان به صورت گروهی در کنار هم برای خدمت به مردم و توسعه استان هم پیمان شده‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه از فرصت‌های موجود برای رفع کاستی‌ها و کمبودها باید استفاده شود، افزود: اگر با همکاری و همدلی برای انجام امور اقدام کنیم قطعا شاهد اتفاقات خوبی برای توسعه و پیشرفت استان خواهیم بود.

محمدزاده با اشاره به مدیریت بنگاه‌های کشور در طول هشت سال دفاع مقدس و بیش از سی سال دوران تحریم‌های ظالمانه، اضافه کرد: مدیران کمتر کشوری این شرایط را تجربه کرده‌اند، امروز این دوران به عنوان کلاس و کارگاه آموزشی مدیریت دوران تحریم، برای مدیران بنگاه‌های ما تلقی می‌شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به شرایط پساتحریم تاثیر مدیریت خوب برای پیشرفت در این شرایط، خاطرنشان کرد: ما در استان شاهد این هستیم که همه مسئولان به کمک همدیگر آمده‌اند تا استان را به سمت پیشرفت و توسعه هدایت کنند و با توجه به تجربیات دوران جنگ تحمیلی و تحریم‌های ظالمانه، مدیران باید به خوبی بتوانند کار کنند.

وی در ادامه با تاکید بر حمایت از بخش خصوص، ادامه داد: رسیدن به مراتب بالاتر با همدلی و همکاری امکان‌پذیر است و برای توسعه اقتصاد و صنعت استان باید از بخش خصوصی حمایت شود.

محمدزاده در ادامه با تاکید بر بحث اجرای قانون در همه امور، تصریح کرد: قانون بر همه چیز اولویت دارد و همه ما ملزم به اجرای قانون هستیم و البته در مقابل آن نیز باید اجرای قانون را مطالبه کرده و به صورت جدی دنبال کنیم.

در ادامه این بازدید علی‌اصغر عباس‌زاده مدیرکل جدید گمرک سهلان، گزارشی از عملکرد این اداره در ۸ ماهه اول سال جاری ارایه کرد.